Volné pozice: ONLINE MARKETING SPECIALIST (Brno, Velká Bíteš)

Co Vás čeká:

  • Správa stávajícího webového a produktového portfolia E-Commerce – funkcionality, obsah, reklamní prostor, analytika návštěvnosti, copywriting
  • Správa PPC reklamních účtů (Adwords/Adsense, Sklik, Affiliate programy, Facebook)
  • SEO, klíčová slova
  • Zodpovědnost za provoz, rozvoj a výsledky e-shopu (CZ/SK/PL)
  • Koordinace vývoje s externím vývojářským týmem
  • Správa a rozvoj e-mailingového nástroje a kontinuální rozvoj zákaznické databáze
  • Pravidelný reporting nejenom obchodních výsledků a optimalizace marketingových aktivit
  • Spolupráce a denní komunikace s manažery jednotlivých úseků společnosti (obchod, marketing, nákup, logistika)
  • Participace na tvorbě a plánování webového obsahu (blog, kampaně)

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • SŠ se zaměřením na tvorbu webu, nebo praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s libovolným „složitějším“ CMS (Sharepoint, Episerver nebo Kentico)
  • Znalost zásad fungování webu z pohledu SEO, sledování a vyhodnocování statistik přístupů
  • Analytické myšlení, efektivní plánování času
  • Zkušenosti s Google Analytics, PPC, automatizovanými nástroji, Mailchimp/Ecomail
  • Správa domén, úložišť a nastavení hostingu (nastavení IP, DNS)
  • Komunikativní znalost angličtiny

Výhodou bude, když budete umět:

  • Práce v grafickém editoru Adobe Photoshop/Illustrator

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci na HPP v přátelském kolektivu rodinné firmy
  • Odpovídající ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení + bonusy)
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (55kč čistého za den navíc ke mzdě)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 500Kč měsíčně
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny
  • Zaměstnanecké akce a balíčky
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce v Brně či Velké Bíteši (dle vlastní volby) a občasný homeoffice

Informace o pozici:

  • nástup ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště:Brno - Škrobárenská nebo Košíkov u Velké Bíteše
Délka pracovního poměru:Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:Pracovní smlouva

Kontakt

V případě zájmu a splnění uvedených požadavků nás prosím kontaktujte na tel. +420 724 621 275 nebo zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail jobs@agfoods.eu. Do předmětu e-mailu uveďte „OMS“