AG FOODS Den otevřených dveří

Celý náš servisní tým byl na nohou, připraven pomoci a poskytnout návštěvníkům podrobné informace o výhodách a úskalích moderních technologií, které jsou pro naši branži tak důležité. Obchodníci AG FOODS byli jako vždy připraveni a věnovali se nejen stávajícím, ale i potenciálním zákazníkům, sdíleli s nimi naše plány a vize do budoucna. Významným bodem programu byl workshop od našeho vývojového oddělení, který se zabýval paletou chutí a byl skvělou příležitostí pro zákazníky, aby se dozvěděli více o našem přístupu k vývoji produktů. Kulinářský zážitek byl obohacen o možnost degustace výběrových vín z Vinařství Červenka z Čejkovic, což přineslo nádech lokální kvality a tradice.

Pro fanoušky motorismu jsme měli připravený skutečný lákadlo – závodní monopost Corvette C7.R od Lukamotorsport, který byl nejen k prohlédnutí, ale zákazníci si mohli splnit sen a vyfotit se uvnitř této ikony rychlosti.

 

Celkem se akce zúčastnilo přibližně 150 zákazníků, kteří měli možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi pro své provozy, nově vyvinutými produkty a novými značkami, které do našeho portfolia přibyly. 

Den otevřených dveří nebyl jen o prezentaci; byl to zážitek. Naši zákazníci si užili nejenom občerstvení připraveného z našich produktů, ale také atmosféru plnou inspirace a inovací. Tato akce byla jasným ukazatelem naší otevřenosti a přístupnosti, a potvrzuje naši pozici jako lídra na trhu, který si váží svých zákazníků a hledá neustále nové cesty, jak je nadchnout a podporovat jejich podnikání.