Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Spojte svou kariéru s úspěšnou obchodně-výrobní ryze českou společností působící na trhu rozpustných nápojů a potravin již od roku 1990.

Níže naleznete seznam aktuálně otevřených pozic. Pokud se na žádné z těchto pozic nevidíte a stále máte zájem, ozvěte se nám!

Kontaktujte nás:

AG FOODS Group a.s.
Personální oddělení – Elena Milfortová
+420 566 503 010 jobsagfoods.eu

Právě obsazujeme

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE FOOD SERVICE (Severní Čechy)více o pozici
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE HORECA (Vysočina)více o pozici
OPERÁTOR/KA VÝROBY (Velká Bíteš)více o pozici

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů při náboru zaměstnanců elektronickou cestou

AG FOODS Group a.s. respektuje Váš zájem o ochranu osobních údajů, které nám poskytnete. Chceme Vás informovat o tom, jak budeme Vaše osobní údaje využívat.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v CV, zaslaném na personální oddělení společnosti AG FOODS Group a.s., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, nejdéle však po dobu 1 roku.

Rámec prohlášení o ochraně osobních údajů

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje na všechny osobní údaje, které nám poskytnete ve své žádosti o přijetí do pracovního poměru, na jakékoliv další informace, které nám poskytnete v souvislosti se svou žádostí a na jakékoliv informace získané o Vaší osobě od jiného zdroje, jako jsou dřívější zaměstnavatelé, další doporučení, firmy poskytující informace o úvěruschopnosti, bezpečnostní firmy a další zdroje. Při náboru zaměstnanců AG FOODS Group a.s. tyto údaje zpracovává a Vaši žádost a osobní údaje poskytne také dalším společnostem v rámci AG FOODS Group a.s. i externím společnostem, které s námi při náboru zaměstnanců spolupracují.

Kdo má přístup k Vašim údajům?

K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci AG FOODS Group a.s. (a relevantní vedoucí pracovníci). Vaše osobní údaje se budou používat pouze v AG FOODS Group a.s. a nebudou odhaleny žádné třetí straně.

Jak dlouho si AG FOODS Group a.s. ponechá Vaše údaje?

Osobní údaje jakéhokoliv uchazeče o zaměstnání budou uchovány v databázi po dobu 12 měsíců od poslední aktualizace provedené uchazečem. Při žádosti o zaměstnání si můžete zvolit, zda chcete, abychom si Vaše údaje po uplynutí 12 měsíců od Vaší poslední aktualizace ponechali pro další případné nabídky pracovních míst. Uvítáme, když budou naši uchazeči svá data aktualizovat podle potřeby.