Vendingové stroje

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
AG FOODS je více než 30 let specialistou na vendingové stroje, produkty a servis. Nabízíme elegantní a kvalitní vendingové přístroje, které jsou ideální nejen pro kávový servis, ale i pro občerstvení. AG FOODS poskytuje kompletní servis od kávových a nápojových směsí až po různé druhy snacků vlastní výroby, což zajišťuje komplexní řešení pro vaše vendingové potřeby.

Technologie

Jsme distributorem vendingových strojů Biachni a Jettino, které nabízejí řešení pro nápojové systémy i prodej různých potravin a zboží.

Naše nejmodernější nápojové automaty jsou vybaveny kvalitními železnými mlýnky a ledovači pro přípravu chlazených nápojů. Spirálové automaty umožňují prodej nejen jednoduchých snacků, ale i chlazeného zboží (sýry, masa), klasického zboží (menší prodej např. na koupaliště) nebo výdej technických pomůcek do výroby.

BIANCHI LEI 600

Na první pohled vás zaujme velký a přehledný dotykový panel, který umožňuje i zobrazení vlastní reklamy. Automaty připravují nápoje z čerstvě namleté zrnkové kávy, instantní kávy a nabízejí široký výběr kávových a čokoládových specialit podle nejnovějších trendů.

Bianchi lei
BIANCHI ARIA L EVO

Výhodná varianta potravinového stroje dokonale harmonizující s řadou nápojových automatů Lei. Aria L Evo je automatický spirálový stroj určený pro prodej sendvičů, cukrovinek, baget, plechovek, lahví a drobného zboží. Stroj je dostupný ve verzi slave nebo master.

Bianchi Aria
JETTINO JL 300

JL300 je stojící automat na kávu, který kombinuje elegantní design, výjimečnou kvalitu vaření, rozmanité možnosti nápojů a pokročilé možnosti správy internetu věcí. Vyniká na trhu, nabízí vynikající uživatelskou zkušenost a uspokojuje požadavky kávových nadšenců se svou profesionální kávou a širokým výběrem nápojů.

Bianchi lei
JETTINO JL 500

JL500 je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají profesionální, samoobslužný kávovar, který bez námahy spojuje výkon a spokojenost uživatele. Patentovaný systém mletí a spařování kávy zaručuje dokonalý zážitek z kávy a uživatelsky přívětivé rozhraní zvyšuje pohodlí procesu.

Bianchi Aria

Katalogy

Kontaktujte nás

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Roman Friml
Vending Key Account Manager
+420 602 550 383 roman.frimlagfoods.eu