AG Foods logo

Řada produktů, která ve svém názvu hrdě nese jméno naší společnosti, představuje typ výrobků, splňujících přísná kritéria požadavků sociální sféry, nemocničního stravování a dalších stravovacích provozů.

Základ naší produkce tvoří zejména nápoje. Čaje, sirupy, příchuti, káva a další. Vyrábíme ale také suché směsi na vaření - pudingy, kaše, těsta... A kromě směsí dodáváme do kuchyní i přílohy, koření a další trvanlivé potraviny.

Naše výrobky dosahují nároků nejvýznamnějších zdravotních ústavů, jakým je například pražský IKEM. Stejnou měrou se podílíme na tvorbě jídelníčků nemocnic a sítí domovů pro seniory. Produkty v řadě AG jsou vhodné pro specifické požadavky stravování při různých zdravotních omezeních a jsou tak plnohodnotnou stravou s komplexní sadou živin, a navíc skvělou chutí.

Profesionálně vyvinuté směsi vhodné k přípravě zdravých a výživově hodnotných pokrmů přinášejí doslova průlom a umožňují tak kvalitně a plnohodnotně stravovat velké množství strávníku bez nutnosti velkých skladových zásob čerstvých surovin a jejich následného zpracování. To vše již za Vás zařídilo AG FOODS s veškerou péčí a odpovědností za zachování jakosti a hodnoty surovin. V těchto produktech nenaleznete umělá barviva a ani chemické konzervanty.

AG spojuje dohromady plnohodnotné suroviny, jejich šetrné zpracování, následnou jednoduchou přípravu, skvělou chuť a bezkonkurenční cenu díky vlastní výrobě, do jednoho uceleného celku. AG odvážně představuje kombinaci dříve nemožných slov a to, že instantní rovná se zdravé a zdravé rovná se instantní.

Kde koupit tyto výrobky?

Výrobky vhodné pro konečné spotřebitele najdete na našem e-hopu Tikaro.cz

Firemní zákazníci se mohou obrátit na naše zákaznické centrum. Domluvíme Vám schůzku s naším obchodním zástupcem, nebo vytvoříme přístup do našeho B2B portálu. Ozvěte se nám na naše kontakty