Bianchi

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Bianchi, italský výrobce kávovarů a vendingových strojů, se pyšní svými elegantními designy a vysokou kvalitou výrobků, které si získaly uznání po celém světě.

Společnost AG FOODS Group a.s. má tu čest být distributorem Bianchi kávovarů a vendingových strojů pro trhy v České republice a na Slovensku. Díky svým bohatým zkušenostem a vášni pro kávu zajišťuje AG FOODS Group a.s., že zákazníci mají přístup k nejnovějším a nejlepším produktům od Bianchi. Spojení kvality Bianchi a odborných znalostí a servisu od AG FOODS Group a.s. zaručuje, že milovníci kávy získají výjimečný kávový zážitek, ať už ve svých oblíbených kavárnách a restauracích nebo prostřednictvím vendingových strojů v veřejných prostorách.
Kávovary

Kompaktní stolní kávovary s možností podstavce, které jsou navrženy tak, aby poskytovali vynikající kávový zážitek na omezeném prostoru. Jsou obvykle plně automatické s širokou škálu kávových nápojů, včetně espressa, cappuccina, latte a dalších. Jsou vybaveny pokročilou technologií a umožňují přizpůsobit si sílu a chuť kávy podle preference uživatele. Mají elegantní a moderní design hodící se do každého prostoru.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Vending stroje

Vending stroje jsou plně automatická zařízení určena pro distribuci široké škály nápojů, včetně cappuccina, latte, ale také pro různé druhy občerstvení, jako jsou sendviče, bagety a sladké dobroty. Jsou navrženy s důrazem na jednoduchost obsluhy a rychlost výdeje. Novinkou jsou phygital vendingové stroje, spojující fyzický svět vendingu s digitálními technologiemi, což vytváří tzv. "phygital" zážitek pro uživatele

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Katalogy Bianchi

Kontakty

Štěpán Pančík
Key Account Manager senior
+420 724 614 833 stepan.pancikagfoods.eu