Čaje

Unikátní čajové směsi vyráběné v Česku. Naše produktové portfolio tvoří prémiové ovocné, bylinné a pravé čaje. Vyrábíme klasické porcované čaje, sypané čaje a dárkové kazety.

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Mimo to se vyznačují i osobitým designem, za který jsme opakovaně získali ocenění „Obal roku“.

Nejznámější řady našich čajů Biogena Majestic a Fantastic jsou určeny pro koncové spotřebitele a naleznete je v běžných obchodech, řetězcích i na e-shopu. Biogena Organic je řada BIO sypaných čajů. Nabízíme též oblíbené varianty čajů Gunpowder, Sencha, Matcha a další. Řada Camellia tea s ucelenou variací příchutí je určena výhradně pro hotely, restaurace a kavárny.

AG je řada nálevových čajů pro stravovací provozy. Jedná se o speciální čaje pro přípravu velkého objemu hotového nápoje. AG pro je potom řada rozpustných čajů pro vendingové stroje. Jsou nejen chutné, ale splňují všechna kritéria pro provoz v moderních automatech (sypkost, granulace, objemová hmotnost.)