Káva pro Vaši společnost

Rex Royal
Zajistěte si čerstvou kávu a spolehlivý kávovar do vaší firmy, kanceláře nebo výroby bez zbytečných závazků a starostí. Dnes poptáte, zítra si už vychutnáte skvělou kávu.

Ať už potřebujete pár ranních espress nebo zajistit celodenní provoz, jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme kvalitní výběrovou kávu s rozmanitými chuťovými profily, které si vaši zaměstnanci či hosté zamilují. Poskytujeme ověřené a spolehlivé technologie, které reflektují individuální potřeby. Kromě dodávky kávovarů nabízíme komplexní servis včetně konzultace, instalace, servisu a školení vašeho personálu.

Jak to u Vás může vypadat?

Kvalitní káva

Na kvalitě našich nápojů si opravdu zakládáme. Nabízíme kávu značek Enzo Bencini, Don Cortez a Varesina, které jsou pečlivě vybrané a pravidelně kontrolované, aby splňovaly vysoké standardy. Naše káva chutná perfektně jak z nejdražšího kávovaru, tak i z automatu, což zajišťuje konzistentní kvalitu a lahodný zážitek z každého šálku.

Nejen kávové nápoje

Nabízíme také naše vlastní čaje značky Biogena, sirupy a postmixové stroje na nápoje, které zajistí denní hydrataci vašich zaměstnanců. Kromě toho nabízíme různé snacky jako zdravé tyčinky a sladkosti. Zajistíme kompletní coffee break pro vaše zaměstnance, aby měli dostatek energie pro práci.

Kávové technologie

Jsme exkluzivním distributorem švýcarských automatický kávovarů Rex-Royal, italských kávovarů Rancilio a Egro a distributorem oblíbených kávovarů Nivona. Tyto značky nabízí řadu přístrojů vhodných do firem. Jak už do malých kanceláří, tak i pro velké provozy a open space se stovkami zaměstnanců. AG FOODS zároveň zajistí pravidelný přísun italské kávy, vynikající podporu a profesionální servis.

Nápojové technologie

Nabízíme nejen kávu, ale můžeme pro Vaší kanceláře připravit také technologie na filtrovanou vodu nebo limonády v perlivém či neperlivém provedení. Jednoduchá obsluha, velké množství různých příchutí limonád a džusů z našeho sortimentu. To je pohodlné řešení, které Vám můžeme nabídnout pro Vaše zaměstance.

Rex Royal

Dokonalé profesionální kávovary pro středně kapacitní požadavky je vhodný zejména velké kanceláře, firemní provozy.

Rex Royal
Nivona

Německé plně automatické kávovary Nivona pro malé až středně velké firmy. Technicky dokonalé s moderním designem.

Nivona
Rancilio

Italská ikona mezi pákovými kávovary nabízí nově řešení pro malé kanceláře a firmy.

Rancilio
Kontaktujte nás

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Martina Košťálová
Vedoucí zákaznického centra
+420 800 627 653 martina.kostalovaagfoods.eu
Štěpán Pančík
Key Account Manager senior
+420 724 614 833 stepan.pancikagfoods.eu
Daniela Votíková
Obchodní zástupce
+420 771 291 677 daniela.votikovaagfoods.eu
Jana Kačerová
Obchodní zástupce
+420 724 989 328 jana.kacerovaagfoods.eu
Kristýna Kalabisová
Obchodní zástupce
+420 771 291 663 kristyna.kalabisovaagfoods.eu
Berenika Polóni
Obchodní zástupce
+420 724 027 308 berenika.poloniagfoods.eu
Markéta Chlapcová
Obchodní zástupce
+420 725 691 450 marketa.chlapcovaagfoods.eu