Rex Royal

Rex Royal
Rex-Royal je švýcarskou společností s dlouholetou historií, specializující se na výrobu vysokokvalitních kávových strojů. Jejich inovativní přístupy k designu a technologii vytvářejí stroje, které jsou ceněny profesionálními baristy a provozovateli kaváren po celém světě. Rex-Royal je synonymem pro spolehlivost, výkon a jedinečný kávový zážitek.

Společnost AG FOODS Group a.s. má tu čest být exkluzivním distributorem Rex-Royal kávových strojů pro trh v České republice a na Slovensku. Jejich vášeň pro kávu a dlouholeté zkušenosti v oboru zajišťují, že zákazníci v těchto zemích mají přístup k nejnovějším a nejlepším produktům od Rex-Royal, spolu s vynikajícím servisem a podporou. Díky spojení kvality Rex-Royal a kompetencím AG FOODS Group a.s. je zajištěn nekompromisní kávový zážitek pro všechny milovníky kávy na těchto trzích.
Rex Royal S2

S2 je dokonalý profesionální kávovar pro středně kapacitní požadavky a je vhodný zejména pro hotely, restaurace, kanceláře, konferenční místnosti, maloobchod, pekárny, prodejny jídel, čerpací stanice, knihkupectví atd.

Rex Royal S2
Rex Royal S300

S300 splňuje požadavky moderního profesionálního gastronomického a hotelového průmyslu. S300 je vhodný do restaurací, kanceláří, konferenčních místností, čerpacích stanic, jídelen, kde je vyžadována střední až vysoká kapacita.

Rex Royal S300
Rex Royal Railway S2

Railway S2 je přizpůsoben speciálním požadavkům v železničním sektoru a je standardně dodáván mimo jiné s montážním rámem, uzamykatelnými kontejnery a kroužkem pro polohování šálku zajišťující stabilitu i při hrbolaté jízdě.

Rex Royal Railway S2

Katalogy Rex Royal

Kontakty

Štěpán Pančík
Key Account Manager senior
+420 724 614 833 stepan.pancikagfoods.eu