AG PRO logo

Řada profesionálních produktů určených pro použití v nápojových automatech.

Naše třicetileté zkušenosti a neustálý vývoj nám dávají do rukou nepřeberné množství kvalitních, chuťově a technologicky vyladěných produktů i schopnost flexibilně reagovat na trendy současného trhu. Vending se mění a pokud jste se rozhodli podnikat v tomto segmentu, budeme Vám spolehlivým partnerem.

,,Vše co děláme nám musí vonět“ naše motto, které ani v případě vendingových produktů nebereme na lehkou váhu. Naše směsi jsou jedinečné a nenapodobitelné nejen díky svým profesionálním vlastnostem jako je například minimální prášivost a lepkavost uvnitř automatu, ale také díky svým delikátním chutím, které boří mýty o nápojích z automatu.

Náš vývojový tým jde ruku v ruce s pokrokem. Stále náročnější zákazníci jsou naší motivací a posouvají nás dále ku předu. Díky tomu se řadíme mezi top dodavatele pro vendingové operátory, kterým poskytujeme full servise.

Kde koupit tyto výrobky?

Naše společnost je spolehlivým partnerem, a to také díky tomu, že i my si vybíráme jen z těch nejlepších. Našim zákazníkům nabízíme profesionální vendingové automaty značky Bianchi, včetně servisu a náhradních dílů. Tikaro.cz

Boříme stereotypy a mýty ve světě nápojů z automatu. Ať již zákazník zvolí tlačítko čokolády, polévky, cappuccina nebo kávy s mlékem, naše směsi se vždy postarají a jedinečnou finální chuť za několik málo vteřin. kontakty