AG Foods logo

Ovocná ledová tříšť. Léto v plném proudu. Plné koupaliště. Střelnice na pouti. To všechno má jedno jméno: AGIBERIA. Nepřeberné množství barev, chutí a tvarů. Krajina, kde si AG FOODS plní svoje dětské sny plné cukrové vaty a houpaček. Objevte s námi svět dětských fantazií, plný zábavných postaviček, točené zmrzliny a posedávání v podvečerním letním parku. Je to o pocitu. Je to o chuti.

Agiberia je jednou z našich vlajkových lodí, se kterou vždy spolehlivě doplujete k cíli. Přinášíme kompletní řešení od technologii až po speciální kelímky a vhodná brčka.

Zkrátka od A-Z vyřešíme Váš sezonní provoz včetně instalace a servisu, dodání směsí na přípravu ledových tříští, frappé, limonád a dalších chlazených i teplých nápojů z řady Agiberia.

Jelikož dobře známe prostředí, kam dodáváme, víme na 100 %, že jednoduchost přípravy je cesta k úspěchu. Proto klademe velký důraz na rychlý a jednoduchý postup při přípravě finálního nápoje ať již teplého či studeného, tak aby jej mohl servírovat jak zkušený barman, tak i student na své první letní brigádě.

Agiberia je nejlepším partnerem pro úspěšné léto na koupališti i neopakovatelnou zimu na sjezdovkách hor. Je i vhodným pomocníkem v celoročních provozech, které se nebojí hravosti a rádi nabízí široký výběr nápojů, kladou důraz na kvalitu a zároveň nemají rádi věci moc komplikované. Umí zahřát i zchladit, ale vždy umí potěšit malé i velké.

Kde koupit tyto výrobky?

Výrobky vhodné pro konečné spotřebitele najdete na našem e-shopu Tikaro.cz

Firemní zákazníci se mohou obrátit na naše zákaznické centrum. Domluvíme Vám schůzku s naším obchodním zástupcem, nebo vytvoříme přístup do našeho B2B portálu. Ozvěte se nám na naše kontakty