ION automaty na vodu

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Natural Choice Corporation je významným designérem, výrobcem a distributorem ION automatu pro pití vody, vodních chladičů bez lahví a zařízení pro filtraci. Jejich inovativní přístup a technologie, včetně patentovaného designu InstaChill a produktu ION Drinking Water, odrážejí jejich závazek ke kvalitě a zlepšení způsobu, jakým lidé vnímají kvalitu vody.

Společnost AG FOODS Group a.s. má tu čest být distributorem ION automatů na vodu a vodních filtů pro trhy v České republice a na Slovensku. Zároveň zajišťujeme servis všech zařízení ION.
ION automat na vodu

ION automat na vodu je praktickým zařízením, které vám umožňuje snadno získat vodu různých druhů - studenou, horkou, okolní nebo perlivou. Je navržen tak, aby se vešel na většinu pracovních stolů, což ho činí skvělou volbou pro kanceláře s omezeným prostorem. Navíc může být vybaven filtrem CarbonPlus, který zlepšuje kvalitu vody tím, že odstraňuje chlór, nepříjemnou chuť a zápach.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Vodní filtry

Filtry od Natural Choice Corporation zajišťují čistou a chutnou vodu ve všech ION automatech na vodu. Filtr CarbonPlus je vyrobený z kokosového uhlíku a účinně odstraňuje chlór, nepříjemnou chuť a zápach s jemným filtrem o velikosti až 0,5 mikronu. Filtry lze snadno vyměnit bez potřeby složitých nástrojů nebo vypnutí vody.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

ION brožura

Kontakty

Štěpán Pančík
Key Account Manager senior
+420 724 614 833 stepan.pancikagfoods.eu