Volné pozice: ANAYLTIK CONTROLLINGU - NEFINANČNÍ ANALYTIK (Velká Bíteš)

Co Vás čeká:

  • příprava a zpracování dat, datová analýza všech oblastí firmy (nákup, výroba, logistika, obchod, finance)
  • pravidelný reporting pro vedení společnosti i externí subjekty
  • vyhodnocení skutečnosti, provádění doplňujících rozborů, analýza odchylek a příčin
  • analýza tendencí a budoucího vývoje – forecasting / prognózování vývoje
  • správa BI nástrojů společnosti
  • automatizace zpracování dat napříč společností
  • správa procesů souvisejících s výše uvedenou agendou – jejich řešení a optimalizace
  • přímá spolupráce s účetním oddělením, ale i ostatními středisky společnosti
  • kooperace a supervize dceřiných společností v zahraničí
  • pozice přímo podřízená CFO skupiny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí úspěšné rodinné společnosti s výbornými produkty a službami
  • velkou míru samostatnosti, odpovědnosti a možnost seberealizace
  • HPP s flexibilní pracovní dobou
  • ohodnocení s motivační složkou (základní fixní mzda + osobní ohodnocení + bonusy)
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál 116Kč čistého/den - ekvivalent 211Kč stravenky)
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění 500Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • ocenění při příležitosti výročí a významných dní
  • místo výkonu práce Košíkov u Velké Bíteše a částečně Brno

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • VŠ ideálně ekonomického směru (zaměření na datovou analýzu)
  • 3-5 let praxe v oboru ekonomika, controlling, reporting
  • dobrá znalost práce s PC – výborná znalost programu MS Excel (pokročilé funkce)
  • základní zkušenost s datovou analýzou a s prací s BI systémy
  • znalost ekonomických, obchodních a výrobních procesů společnosti
  • analytické schopnosti a logické myšlení a kontextové uvažování o datech
  • samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • týmová spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • znalost němčiny, maďarštiny nebo polštiny
  • základní znalosti SQL a VBA

Informace o pozici:

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu a splnění požadavků volejte na tel. 724 621 275 nebo zašlete životopis na e-mail jobs@agfoods.eu.
Do předmětu e-mailu uveďte „DAN