Technologie

Rex Royal
Představte si, že každý váš stravovací provoz může být přeměněn na synonymum pro inovaci a technologickou vyspělost. AG FOODS vám toto přesně nabízí. Naše společnost AG FOODS se pyšní svou pozicí předního dodavatele nápojů a trvanlivých potravin pro různé stravovací provozy, jako jsou školní jídelny, nemocnice, domovy pro seniory, ale i kantýny, hotely nebo restaurace. Naše závazky sahají daleko za hranice obyčejného stravování; s více než dvaceti lety zkušeností jsme průkopníky v technologických řešeních pro gastronomii.

Jsme autorizovanými prodejci a zároveň poskytujeme záruční i pozáruční servis pro špičkové výrobce kávovarů, kávových automatů a dalších klíčových zařízení, což zahrnuje značky jako Bianchi, Nivona, Rancilio, Egro a Rex Royal. Naše špičkové servisní centrum a hluboké technologické znalosti zajišťují, že vaše zařízení nikdy nepřestanou sloužit na maximum, zatímco vy se můžete plně soustředit na to, co vám jde nejlépe – hostit vaše zákazníky, ať už jste ve škole, nemocnici, hotelu, restauraci nebo kavárně.
Rancilio

Rancilio jsou ikonou mezi profesionálními kávovary. Mezi nejvíce oblíbené patří Rancilio Invicta, Rancilio Rs a Rancilio 20.

Rancilio
Rex Royal

Rex Royal jsou švýcarské produkty s nejlepším systémem přípravy mléčných specialit. Především vyniká speciální stroj do vlaků Rex Royal Railway S2.

Rex Royal
Egro

Egro profesionální kávovary jako jediné disponují samonastavitelnými mlýnky na přípravu skvělého espressa. Doporučujeme stroje Egro Quick Milk+ a skvělá Egro NMS+.

Egro
Nivona

Automatické kávovary NIVONA patří k předním výrobcům automatických pressovačů, které s německou precizností zpracovávají švýcarskou technologii.Vhodné do kanceláří a firem.

Nivona
ION

ION automat na vodu je praktickým zařízením, které vám umožňuje snadno získat vodu různých druhů - studenou, horkou nebo perlivou. A vždy filtrovanou.

ION
Lattiz

Distribuujeme napěňovač mléka Lattiz pro ČR a SK - revolučního pomocníka při přípravě mléčné pěny. Profesionální šlehač mléka vhodný do rychlobrátkových provozů.

Lattiz
Samixir

Přes 40 let vyrábí nápojové vybavení, chladiče, frapovače. Nabízíme 4 varianty pro nápojové řešené a pro tříště.

Rancilio
Sinop

Zařízení typu post-mix pro 4 míchané nápoje s možností nastavení mísení se sodou nebo vodou + chlazená voda a soda.

Rex Royal

Technologie pro krátkodobou zápůjčku

Vířič Cofrimell 2M je inovativní automat, který s lehkostí připraví chutné limonády, dodává vaší akci nový rozměr osvěžení.

Profesionální Kávovar Espresso F12 přináší špičkový kávový zážitek, který vytvoří lahodné espresso a další oblíbené kávové nápoje.

Pronájem za 3 000 Kč za den s vratnou kaucí ve výši 20 000 Kč zajistí spolehlivý a bezstarostný průběh vaší události. Vytvořte špičkový servis na vaší oslavě či svatbě díky našim strojům.

Kontaktujte nás pro rezervaci a další informace.

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Roman Friml
Vending Key Account Manager
+420 602 550 383 roman.frimlagfoods.eu