Rex Royal

Rex Royal
Rex-Royal je švýcarskou společností s dlouholetou historií, specializující se na výrobu vysokokvalitních kávových strojů. Jejich inovativní přístupy k designu a technologii vytvářejí stroje, které jsou ceněny profesionálními baristy a provozovateli kaváren po celém světě. Rex-Royal je synonymem pro spolehlivost, výkon a jedinečný kávový zážitek.

Společnost AG FOODS Group a.s. má tu čest být exkluzivním distributorem Rex-Royal kávových strojů pro trh v České republice a na Slovensku. Jejich vášeň pro kávu a dlouholeté zkušenosti v oboru zajišťují, že zákazníci v těchto zemích mají přístup k nejnovějším a nejlepším produktům od Rex-Royal, spolu s vynikajícím servisem a podporou. Díky spojení kvality Rex-Royal a kompetencím AG FOODS Group a.s. je zajištěn nekompromisní kávový zážitek pro všechny milovníky kávy na těchto trzích.
Rex Royal S2

S2 je dokonalý profesionální kávovar pro středně kapacitní požadavky a je vhodný zejména pro hotely, restaurace, kanceláře, konferenční místnosti, maloobchod, pekárny, prodejny jídel, čerpací stanice, knihkupectví atd.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Rex Royal S300

S300 splňuje požadavky moderního profesionálního gastronomického a hotelového průmyslu. S300 je vhodný do restaurací, kanceláří, konferenčních místností, čerpacích stanic, jídelen, kde je vyžadována střední až vysoká kapacita.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Rex Royal Railway S2

Railway S2 je přizpůsoben speciálním požadavkům v železničním sektoru a je standardně dodáván mimo jiné s montážním rámem, uzamykatelnými kontejnery a kroužkem pro polohování šálku zajišťující stabilitu i při hrbolaté jízdě.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Katalogy Rex Royal

Kontakty

Štěpán Pančík
Key Account Manager senior
+420 724 614 833 stepan.pancikagfoods.eu