AG Foods logo

Stabilní, rodinná, s třicetiletou tradicí, taková je naše společnost. Ale i moderní, progresivní, reagující na současné potřeby trhu. A není jiná značka, která nás vystihuje lépe než právě Vitamaxima. Je tu s námi od samého začátku, prošla si mnohými změnami, získala novou tvář a její jméno nesou originální a moderní produkty. Vitamaxima - vždy s námi, vždy o krok napřed.

Vitamaxima, latinsky volně přeloženo- ,,Životní síla, těla i ducha na vrcholu“. A přesně to je i obsahem každého produktu. Vysoký obsah vitamínů a minerálů tvoří z naší vlajkové lodi doslova elixír života a mládí.

Po 30 letech jsme inovovali celé portfolio. Zaměřujeme se na zdravé potraviny s vysokou přidanou hodnotou. Stavíme ucelenou nabídku v oblasti sportovní výživy. Můžete si vybrat od proteinových kaší, přes energetické nápoje s obsahem vitamínů až po výborné tyčinky.

Kde koupit tyto výrobky?

Výrobky vhodné pro konečné spotřebitele najdete na našem e-hopu Tikaro.cz

Firemní zákazníci se mohou obrátit na naše zákaznické centrum. Domluvíme Vám schůzku s naším obchodním zástupcem, nebo vytvoříme přístup do našeho B2B portálu. Ozvěte se nám na naše kontakty